22.1.18 "אי אפשר לקבל את הטוב הזה כמובן מאליו ולכן הרגשתי צורך לכתוב לך את הדברים" 

“שלום אירית,

שנים שאנחנו עובדים יחד ובמהלכן נדמה לי שנפגשנו אולי פעם אחת בתחילת הדרך.

במהלך השנים הלכו ובאו עובדים רבים אצלכם שעבדו מולי ובסה"כ נהניתי משירות טוב במרבית המקרים.

אני כותבת לך היום כי יש עובד אחד אצלכם ששבר אצלי את כל שיאי השירות הטוב והמסור, וזה יוסי כחלון.

אני עובדת באילה בר כ- 13 שנה בתפקיד שבמהותו מחייב קשר רציף עם נותני שירות למיניהם, ובפרט, עם חברות שילוח בינלאומי.

מטבע היותנו חברה יצואנית שעוסקת הרבה גם ביבוא, אנחנו תלויים כמעט לחלוטין ביעילות התפעול של חברות השילוח, והרבה מסדר היום שלנו נגזר מהמהירות שבה אנחנו מקבלים משלוחי יבוא.

עבדתי עם נציגי שירות רבים מחברות שונות, אבל טרם נתקלתי בעובד מעולה כזה.

יוסי מטפל במשלוחים שלנו במסירות מעוררת התפעלות. הוא יכול להתקשר אלי במוצ"ש כדי לוודא שערך הסחורה תואם את הניירת המוקדמת שקיבל, כדי למנוע עיכובים מיותרים למחרת בזמן השחרור מהמכס, הוא דואג לעדכן אותי במסרונים או בטלפון על כל עיכוב בלתי צפוי (כולל היום בבוקר בשל הפגנת הנכים שמעכבת את ההפצה), ושומר איתי על קשר רציף ומעדכן אותי מיוזמתו בכל שלב עד שהמשלוח בדרכו אלינו.

ידוע לי שליוסי יש משפחה וילדים ולכן אני מופתעת כל פעם מחדש מהשעות בהן הוא מתקשר אלי כשהוא נמצא בנתב"ג, כדי לטפל בשחרור משלוחים - לפעמים לפנות בוקר ולפעמים מאוחר בלילה, בנכונות מלאה לעשות את תפקידו על הצד הטוב ביותר, ותמיד בגישה חיובית, נעימה ומסבירת פנים.

העבודה שלו איתנו פתחה בפניי עולם חדש של יחסי נותן שירות - לקוח, והמאמצים שהוא משקיע בנו כלקוחות הם הרבה מעבר למקובל בענף.

עם השנים נרקמו בינינו יחסים מאד טובים ויוסי תמיד זמין ונענה ברצון לכל בקשה ושאלה.

אי אפשר לקבל את הטוב הזה כמובן מאליו ולכן הרגשתי צורך לכתוב לך את הדברים.

עובד כזה הוא נכס נדיר מאין כמוהו.

זכיתם וזכינו.

בכבוד רב,

מנהלת יצוא יבוא

אילה בר בע"מ”

 

25.1.18 "הלוואי שבכל חברה יתנו ללקוחות שירות כמו שנתת לי! "

“היי ג׳קלין יקרה,

איזה כיף קיבלתי את החבילה שלי!!! (למרות שהשליח התקשר מקודם ואמר שבעקבות מזג האוויר הם יתעכבו) אני באמת רוצה להודות לך על היחס החם ככ והדאגה שהחבילה תגיע אליי בזמן!!! זה באמת לא מובן מאליו, ואני מאוד מעריכה זאת! בתור מישהי שלא מזמינה לעיתים קרובות אונליין, קצת חששתי מההגעה של החבילה בזמן אבל בהחלט הפכת את החוויה לנעימה יותר ועדרת לי המון. הלוואי שבכל חברה יתנו ללקוחות שירות כמו שנתת לי!

אז המון תודה שוב,

וסופשבוע נפלא!

מאי מור “

 

 

13.2.18 "אתם אלופים ושירות מעבר לכל דימיון ..." 

“זקלין היי מה שלומך אני ממש רוצה לפרגן לך ולא יודע איפה להוציא את זה לאור בכלל את חברת gcx אתם אלופים ושירות מעבר לכל דימיון ומהיר קראתי תגובות עליכם וביקורת זוועה....אני לעומת זאת שזה נגע בי להפתעתי הייתי בהלם מהיחס והשירות שקיבלתי לטובה מהיחס החם כמו משפחה שלא עזבת ואכזבת אותי ולא לרגע עד שזה הגיע לידיים שלי ואחרי אני רק רוצה להודות לך באמת מקרב לב על המסירות היחס וההבנה

 ו ה ס ב ל נ ו ת כי אני לא אדם קל בכלל ונתת מעבר למצופה ישרי כוח אלופת עולם......באהבה זאבי.....♥♥♥”